Informatikával foglalkozó weboldalak

admin
Site Admin
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2020.ápr..07.(kedd) 14:31:32

Informatikával foglalkozó weboldalak

Hozzászólás Szerző: admin »

.

admin
Site Admin
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2020.ápr..07.(kedd) 14:31:32

Re: Informatikával foglalkozó weboldalak

Hozzászólás Szerző: admin »

Típus: Weboldal


Rövid leírás:
Az a jó benne, hogy teljes mértékben gyakorlatias feladatokkal állnak szembe a gyerekek és olyan eszközzel dolgoznak, amelynek működését változó környezetünk befolyásolja. Ezért nagyon mélyen meg kell érteniük a különböző folyamatok logikáját, kezdve a szenzoroktól érkező változó jelektől, programozáson keresztül, a végrehajtásig. Nem utolsó sorban lényegesen fontos a robot mechanikája, a helyes megépítése és megértése.
Így azok a gyerekek járnak robotika szakkörre, akiket ez a folyamat elbűvöl, akik tovább kutatnak, építenek, fejlesztenek, a ténylegesen potenciális mérnökök.

Roboktat - a gyakorlat orientált robotika szakkör

admin
Site Admin
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2020.ápr..07.(kedd) 14:31:32

Re: Informatikával foglalkozó weboldalak

Hozzászólás Szerző: admin »

Típus: Weboldal


Rövid leírás:
Sziasztok! INGYEN LETÖLTHETŐ A FRICI és FÜLÖP és a HACKEREK E-BOOK! Mindenkinek hozzá kell járulni a mostani rendkívüli helyzethez. A rendkívüli helyzetek rendkívüli döntéseket hoznak. Nagyon sokan felajánlották a tudásukat és segítségüket a rászorulóknak. Én is úgy gondoltam, hogy mindenkihez nem juthatok el, de a sok pozitív visszajelzés megerősített abban, hogy a Frici, Fülöp és a hackerek könyv talán nem teljesen haszontalan. Bár eddig illegálisan le lehetett tölteni torrent szerverekről, most én tettem ingyenessé és letölthetővé az elektronikus könyv verziókat. Olvassátok őket közösen a gyerekekkel, szóljatok a tanároknak, hogy dolgozzák fel órán és próbáljon mindenki tanulni belőle!

Solymos Ákos: FRICI és FÜLÖP és a HACKEREK

Internetbiztonság

Válasz küldése

Vissza: “Informatika általánosságban vagy több évfolyam számára”