A fórummal kapcsolatos hírek

admin
Site Admin
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2020.ápr..07.(kedd) 14:31:32

A fórummal kapcsolatos hírek

Hozzászólás Szerző: admin »

.

admin
Site Admin
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2020.ápr..07.(kedd) 14:31:32

Re: A fórummal kapcsolatos hírek

Hozzászólás Szerző: admin »

Első és legfontosabb tudnivaló: minden információ elérhető regisztráció nélkül is!

admin
Site Admin
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2020.ápr..07.(kedd) 14:31:32

Re: A fórummal kapcsolatos hírek

Hozzászólás Szerző: admin »

Kedves Látógatók!

A Tananyagkereső egy önkéntes projekt, a szabadidőmet fordítom arra, hogy az oldalon minél több tananyag közül válogathassatok. De ennek ellenére ennek a projektnek vannak fenntartási költségei, hiszen van mögötte egy domain, szerver, tárhely, mely bizony pénzbe kerül. Hogy ne legyek ráfizetéses, létrehoztam egy Patreon oldalt, ahol, akinek kedve és "tehetsége" van hozzá, hozzájárulhat a fórum fenntartási költségeihez.
Patreon
Amennyiben az a szerencsés eset állna elő, hogy fenntartási költségen felül folyna be pénz a számlára, akkor pedig több szabadidőm lesz, és több tesztet, valamint egyéb szolgáltatásokat tudok majd nyújtani ezen a fórumon keresztül.

A támogatásokat előre is köszönöm!

Mi az a Patreon és hogyan működik?

admin
Site Admin
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2020.ápr..07.(kedd) 14:31:32

Re: A fórummal kapcsolatos hírek

Hozzászólás Szerző: admin »

Kedves Látogatók!

Ez a platform már lassan két és fél éves. Nyilván én magam jóval régebb óta foglalkozom oktatástámogatással, bár ennek szinte soha nem volt hivatalos formája, mindig a magam útját jártam. Az elmúlt 50 évben felgyülemlett rengeteg tapasztalat bennem, gyerekként, felnőttként és szülőként, tanulóként és oktatóként is. Ez a hely remek lehetőség, hogy továbbadjam, amit tudok, így ezentúl saját gondolatokat és ötleteket tartalmazó szakmai cikkeket olvashattok a fórum egy erre kijelölt részén. Remélem, hasznotokra lesz, és akár diákként, akár tanárként, akár szülőként látogattok az oldalra, megtaláljátok itt azt, amire szükségetek van!

Indul a SULI21!

Válasz küldése

Vissza: “Hírek”